Науковий відділ ліцею «Educator»

Ліцей «Educator» реалізує різні напрямки діяльності учнів, зокрема й дослідницький. На базі закладу функціонує науковий відділ, метою якого є залучення учнів до участі в олімпіадах, конференціях, турнірах, написання різнотематичних наукових робіт.

Навчальний рік стартував нещодавно, але вже зараз наші учні активно працюють над формулюванням теми, створенням наукового апарату й пошуком списку джерел для потенційних досліджень МАН. Цьогоріч учні реалізуватимуть свої напрацювання в царині історії, української літератури, англійської мови, журналістики, хімії. Потужною підтримкою для них є наукові керівники, які не лише супроводжують дітей у написанні робіт, а й проводять зустрічі science-лекторію. На них учні мають змогу ознайомитися зі специфікою проведення дослідження, узагальненням результатів, поняттям академічної доброчесності, особливостями пошуку літератури та цитування, а також розвиватимуть навичку тайм-менеджменту, що неабияк важливо в такій діяльності. 

Цьогоріч science-лекторій матиме оновлений формат, оскільки до нього залучаємо ще й тьюторів-психологів, які підтримуватимуть юних науковців. Такі заходи не лише сприятимуть якісному виконанню наукової роботи, а й допоможуть створити якісну основу для їх написання в майбутньому під час навчання в закладах вищої освіти.

Другим напрямком роботи наукового відділу є участь в наукових конференціях. Минулоріч за підтримки Київської Малої академії наук у ліцеї провели І науково-практичну конференцію «Інноваційні дослідження молоді», де учні могли апробувати результати своїх досліджень. На цьому не зупиняємося й готуємо другу конференцію, деталі якої анонсуємо незабаром. Третій напрям роботи наукового відділу – участь у предметних олімпіадах та конкурсах, до яких готуємось уже з перших днів осені.

Наша команда переконана, що посилена увага до дослідницької діяльності сприяє не лише різносторонньому розвитку ліцеїстів, допомагає сформувати й удосконалити навички, необхідні для навчання у виші. Така робота – це вклад у розвиток наукової спільноти нашої держави, створення її інтелектуальної еліти.

Підписатися