Co-learning «Енергія освіти»: Нові рішення в епоху викликів!

Від середини грудня 2022 р. до травня 2023 р. в Києві процвітав незвичайний проєкт спільного простору для навчання — «Енергія освіти». Він став відповіддю на обстріли енергетичної інфраструктури України та віялових відключень електроенергії, що викликали значні труднощі в навчальному процесі для українських школярів.

Саме у час, коли 8-10 годин на день електроенергія була відсутня, — народилась ідея проєкту «Енергія освіти». Тож, ліцеєм «Educator» за підтримки «Global Fund for Children» було створено особливий простір з генератором та постійним інтернетом, який задовольняв потреби учнів та викладачів. У просторі завжди був доступ до Інтернету, щоб місцеві школярі могли безперешкодно приєднуватися до дистанційних уроків. А викладачам шкіл надавалася можливість проводити онлайн-заняття в теплі та безпеці.

Протягом шести місяців проєкту, кольорнінг став втіленням незламності та можливості набуття знань незалежно від перешкод. Він працював, щоб навчання дітей не припинялося навіть при непередбачуваних обставинах, спричинених відключенням електроенергії. Цей проєкт показав силу спільної праці та інновацій в умовах постійних викликів.

З істотним покращенням енергопостачання у березні 2023 року, простір «Енергія Освіти» продовжував працювати як місце для волонтерських заходів та майстер-класів для дітей.

Дякуємо всім, хто брав участь та підтримував нас. Попри завершення проєкту, ми продовжуватимемо створювати простір, який сприяє навчанню, розвитку творчості та надає можливості для зростання дітям та молоді!

Підписатися