Вивчаємо англійську, як у кращих мовних школах

Важливість вивчення англійської мови в школі важко переоцінити, тому команда ліцею в постійному пошуку ефективних рішень щодо організації цього процесу. 

У наступному році ставимо в реалізацію нетиповий для загальноосвітніх шкіл формат — рівневе вивчення англійської мови. Цей підхід має багато переваг, який значно покращить результат кожного учня. 

По-перше, вивчення мови не за класом, а за рівнем володіння дозволяє максимально адаптувати навчальний план учня в групі. Незалежно від того, в якому класі навчається дитина та який рівень має, вивчати новий матеріал буде згідно з його навичками та знаннями. Це дозволяє максимально ефективно використовувати час і зосереджуватись на тому, що саме потрібно для досягнення результату. 

Однією з головних переваг вивчення англійської мови в групі за рівнем полягає в можливості практикувати мовлення відповідно вимог міжнародного рівня. Учні мають можливість спілкуватися між собою, проводити діалоги та дебати, що допомагає покращити навички вимови, розуміння мови та виразності. Взаємне коригування помилок одне одного та обговорення граматичних аспектів сприяє глибшому засвоєнню матеріалу.

Рівневе вивчення також розвиває командну роботу, співпрацю та мотивацію до навчання, оскільки групи є різновіковими. Учні можуть обмінюватися досвідом, знаннями та корисними ресурсами, що сприяє прискоренню процесу вивчення та підвищенню рівня володіння мовою.

Опанування англійської мови за таким принципом дає можливість ефективно підготуватись до міжнародних іспитів (KET, PET, IELTS, Duolinguo), що є суттєвою перевагою для вступу за кордон. 

Маючи інформацію про реальне володіння мовою, викладачі комплексно готують до тестів прямо на уроках, а завдяки партнерству з Arizona state University учні 7-11 класів мають можливість підвищувати свої навички, вивчаючи предмети англійською з американськими викладачами.

Підписатися