Дайджест подій березня

1 березня відбулась онлайн-сесія з психологом для батьків та вчителів на тему: «Комунікація з підлітками: як мотивувати до навчання, підтримувати та реагувати на актуальні запити?»
Спікер: Раджабова Сабіна, кандидат психологічних наук та психолог.

Маємо двох переможців у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики «На урок». Вітаємо наших призерів: Івана з 5-го класу та Кирила з 6-го.

Відвідали разом з учнями 9 та 10 класів виставу «Наталка Полтавка» в Національному театрі ім. І. Франка. Побачили цікаву інтерпретацію франківців класичного твору з просвітницькою та естетичною місією. Завдяки яскравій грі, музиці, сценічній метафорі театр зміг залучити молоде покоління до одного з кращих зразків національної спадщини.

Відбувся двотижневий турнірний марафон спорту «APS Games».
Організатори: шкільний парламент «Educator» разом з іншими закладами «Association of Private Schools: A+», «Midgard», «КМДШ», «Європейський колегіум» та «Liko School».

Учні ліцею відвідали в УДУ імені М. П. Драгоманова захід «Science is Fun», де спостерігали за дослідами з фізики, математики, хімії та біології. Прослухали лекцію з прикладної математики (дисципліна «теорія ігор») та взяли участь в математичному аукціоні.

Молодша школа долучилася до тематично заходу від МО англійської мови та познайомилась з традиційним ірландським святом — Днем Св. Патріка. 
Дізнались історію походження свята; пройшли святковий квест; знайшли головний символ удачі — конюшину з чотирма листочками та завітали до салону святкового аквагриму.

Завдяки шкільному парламенту організували благодійну акцію: учні Молодшої школи зібрали книжки для жителів Херсонщини. 

Учні 10 класу їздили на екскурсію до Національного науково-природничого музею НАН України. Ближче ознайомились з палеонтологічним літописом Землі, та дізнались багато нового про сучасних тварин.

Святкування Міжнародного дня числа Пі:
— На занятті математики учні 8 класу, як справжні дослідники, віднайшли властивості числа Пі та створити малюнки, що ілюструють їх. Це корисний інструмент для закріплення знань про число Пі та його властивості, а також для розвитку творчих та мистецьких здібностей учнів.
— Викладачі онлайн-школи підготували для учнів квест: учні розв’язували математичні завдання, які були приховані в різних місцях віртуального кабінету математики, і дізналися багато цікавих фактів.
— В Ужгородській філії на дітей чекав математичний брейн-ринг: учасники отримали дипломи та поласували смачними авторськими льодяниками.
— В рамках першої Всеукраїнської Пі-конфереції учні ліцею отримали змогу виступити зі своїми науковими доробками у КНУ ім.Шевченка. В рамках роботи цієї конференції, було представлено 3 абсолютно різні за тематикою роботи на секції «Прикладна математика та статистика». Учні отримали цінний досвід публічних живих виступів, відповідали на питання щодо своїх доповідей перед провідними українськими математиками, посмакувати тортик та виграти призи у безпрограшній лотереї. 

29 березня старшокласники знайомились з AUK (American university Kyiv).
Дізнались про переваги навчання та умови вступу, а також можливості стажувань у топових компаніях.

Підписатися