Educator Exam Academy: Школа сьогодення та актуальне навчання

Чи має бути на меті в сучасної школи турбота про майбутній шлях дитини чи цикл шкільної освіти закривається зі врученням атестату та яскравим випускним?

У ліцеї «Educator» вже давно константою є те, що турбота про дитину та її результат не обмежуються освітнім процесом; важливим є те, з чим учень вийде зі стін рідного ліцею, як буде справлятись зі сміливими викликами сьогодення та реалізовуватиме себе серед тисяч інших випускників.

Школа, яка допомагає втілювати мрії.

Протягом трьох останніх років будували шлях до втілення багатьох мрій щодо майбутньої кар’єри: від кінорежисури до нейробіолгії.

Аби привідкрити завісу до діяльності «Educator Exam Academy» і показати, що передує омріяному «Congratulations. You are accepted at…», даємо відповідь на найпопулярніші запитання:

  1. Що потрібно, аби вступити за кордон?

Насамперед, велике бажання та готовність працювати над реалізацією мети.
Успішні абітурієнти — учні, які демонструють високу академічну успішність, соціальну та волонтерську діяльнісь та/або спортивні досягення. Насправді це те, над чим кожен учень працював, починаючи з 1 класу, зараз же потрібно зайнятись правильним оформленням та проходженням необхідних курсів чи стажувань для конкретного ЗВО, а також покращенням знань із профільних предметів.

На етапі вступу важливо сформувати розуміння того, як буде проходити процес навчання, які є критерії до вступу — академічні та юридичні, і що саме буде вивчатись на конкретному курсі, бо не рідко назви тих чи інших спеціальностей можуть відрізнятись, залежно від вишу. Отже, існує велика кількість нюансів, які необхідно врахувати, аби реалізувати для успішного вступу за кордон.
Агенція «DEC Education» понад 20 років спеціалізується на освіті за кордоном: експерти проводять учня від першого кроку знайомства до переїзду в іншу країну та уважно ставляться до найменших деталей вступної кампанії. Завдяки співпраці «Exam Academy» з «DEC Education» успішний вступ у закордонний заклад освіти гарантовано.

  1. Чи потрібна спеціальна підготовка для вступу в іноземний виш та чи відрізняється така від підготовки до ЗНО/НМТ?

Так, першочергово це мовна підготовка. Навчання за кордоном може відбуватись двома мовами: англійською, або ж національною мовою країни, куди планується вступ. В обох випадках абітурієнт повинен підтвердити рівень володіння мовою B2. Зазвичай, виші приймають міжнародні мовні сертифіками з відповідним рівнем, існує декілька іспитів, які складають учнів: IELTS, TOEFL, Duolingo, Oxford Placement TEST і т.д., кожен освітній заклад висуває власні вимоги. Інколи є запит на підтвердження рівня на внутрішньому іспиті закладу або ж проходження інтерв’ю з представниками ЗВО.

Окрім вимог щодо рівня, нерідко є потреба в підтвердженні рівня знань із математики. Система працює так само, як і з мовами, є ряд міжнародних іспитів, такі як, наприклад SAT чи Ukiset, або ж внутрішні тести університетів/шкіл.

Підготовка до таких іспитів кардинально відрізняється від базової шкілької програми й потребує прокачки додаткових навичок роботи з текстами, критичного аналізу, знань спеціальної термінології іноземною мовою та навіть уміння користуватись спеціальним калькулятором.

  1. Як довго триває вступна кампанія?

Зарахування до університетів за кордоном починається вже в січні та завершується в червні, проте існують випадки, коли ЗВО продовжують набір до осені.
Якщо ж говорити про те, коли варто почати продумувати стратегію вступу, то можна сказати одне точно: ніколи не буває зарано. Деякі родини вже у 8 класі починають роботу з кар’єрними консультантами, аби мати змогу показати дитині різноманіття світу та можливостей, які можуть відкриватись в майбутньому.
Однак, в нашій практиці є і родини, які приймали рішення про вступ за кордон в середині 11 класу, тоді підготовка є інтенсивною і потрібно робити все й одразу, але немає нічого неможливого.
Ми все ж рекомендуємо стати на цей шлях хоча б у 10 класі, в такому разі є змога продивитись всі варіанти, проаналізувати пропозиції, отримати консультації з експертом і прийняти виважене рішення.

  1. Чи можливо суміщати навчання в Exam Academyз стандартним навчання в школі?

Для кожного учня «Educator Success Academy» експерти ліцею створюють індивідуальну навчальну стратегію, яка включає в себе навчання за українською програмою (адже середній бал атестату є важливим), спеціалізовану підготовку до міжнародних іспитів, проходженя профільних курсів та участь в соціальних заходах, які є необхідними для портфоліо абітурієнта. Все у одному флаконі.

  1. Яку знижку можна отримати від закордонного ЗВО?

Двоє минулорічних випускників «Educator Exam Academy» y отримали 100% грант покриття навчання та проживання, тож ми переконані, що існують можливості отримати максимальну знижку і навчатись за кордоном безкоштовно. Усе залежить від рівня підготовки учня й зусиль, які було докладено до підготовки.
Одне знаємо точно: якісний результат народжується в злагодженній командній роботі учня, батьків та школи.

Анастасія Сивак, керівниця проєкту

Підписатися