Українознавча експедиція: мандрівка в професію

8 березня запустили командну профорієнтаційну роботу.
Обговорювали різницю між ціллю та мрією; проблематику вибору професій та критерії, на які спирається людина при виборі професії. А ввечері грали в ігри, що направлені на розвиток команди та спільної стратегії. Було багато спроб та помилок, дискусій, але учні отримали багато позитивних емоцій, досягнувши спільного результату.

Екскурсії Ужгородом та передмістям: 

Відвідали майстерню-крамницю косметики «Ameli». 
Дізнались історію створення бренду, хто з працівників потрібен для виробництва косметики та її успішної реалізації. Кожен створив свій власний крем для тіла, додавши до нього найулюбленіші ароматизатори.

Оглядова екскурсія стародавнім Мукачевом:
Відвідали замок «Паланок», послухати легенди про побудову колодязя глибиною 70 м. Другою екскурсійною локацією став замок «Сент-Міклош»: діти пересувались по замку таємними тунелями.

Подорож у «Невицький замок», що знаходиться на вершині гори за Ужгородом. 
Учні дізналися багато цікавого про історію замку, його мешканців і події, які там відбувалися.

Зустріч із представниками різних професій:
Діти мали можливість ставити різноманітні запитання спікерам, спілкуватись та дізнаватись цікаві факти про їхні професії.

Нашими гостями стали: Олена Біланіна, голова молодіжної ради, громадська діячка, за сумісництвом дипломований лікар-стоматолог із 6-річним досвідом; Олександр Глебена, заступник голови молодіжної ради; Петканич Святослав, шеф-кухар відомого ужгородського ресторану «Липа»; Олексій Медведєв, підприємець, піар-менеджер та маркетолог; Марія Заболотна, гідеса та екскурсовод експедиції.

Дякуємо усім за пророблену чудову роботу та неймовірні враження ❤️

Підписатися