Дайджест подій лютого

Маємо перемоги в міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України. Вітаймо ученицю 10 класу Нецветову Тетяну, яка посіла 1 місце в секції «Всесвітня історія».

Восьмикласник Дащенко Тимофій посів ІІ місце в 3 етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Вітаємо ученицю 10 класу Євгенію Куц із перемогою (ІІІ місце) в міському етапі Конкурсу-захисту наукових робіт МАН у секції «Хімія».

Відвідали конференцію для восьмикласників в проєкті Generation global з теми «Climat action». Разом з учнями з Індонезії, Арменії та Індії обговорили питання змін клімату в наших країнах, містах.

В рамках тижня безпеки відбувся захід-навчання для всіх вікових категорій учнів ліцею від ГО «Асоціація саперів України» за підтримки Save The Children Ukraine та Demining Solutions.
Для молодшої школи провели зустріч за темою: «Мінна небезпека».
Для середньої та старшої школи — «Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів».

З нагоди Дня закоханих провели захід «Поезія наосліп».
Гості мали нагоду почути не лише поетичні твори класичної української літератури, а й сучасних українських авторів. Захід мав на меті не лише одержання естетичної насолоди: учні зібрали кошти, які передали Громадській організації «Берегині Ірпеня».

Учні молодшої школи Ужгородської філії отримали знання з безпеки в Головному управлінні ДСНС України. Завдяки ігровій формі навчання у поєднанні з позитивними емоціями діти засвоїли послідовність дій на випадок виникнення пожежі, або надзвичайної ситуації.

16 лютого святкували «День єдності».
З цієї нагоди наші учні прийшли з елементами кольорів, які нам нагадують про свободу — кольорами нашого прапора. Наостанок учні поділились тим, що для них значить єдність та розмістили свої асоціоніми на карті України.

18 лютого з театром «Educator» завітали в гості до Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв, зокрема, у Мистецький простір «Контур».

Розпочали першу україномовну конференцію в проєкті Generation global на тему «The Rights of Girls and Women». 23 лютого працювали разом з ліцеєм імені Тараса Шевченка.

Підписатися