Старт проєкту «Mental Labs»

Наша команда радо повідомляє про старт проєкту «Mental Labs». Головна мета якого полягає у створенні безпечного та сприятливого середовища для розвитку особистості підлітків. Аби особи з важким емоційним станом, спричиненим війною, після занять змогли сказати: «Я відчуваю себе тут і зараз», «Я почуваюся набагато краще», «Я впевнена в майбутньому».

Через несприятливі чинники значна частина українських підлітків відчувають дезорієнтацію, підвищену тривожність, емоційне напруження та мають ризик для психологічного здоров’я. У дітей цього віку багато переживань, пов’язаних із самоідентифікацією, визначенням свого місця в соціумі, коли закладається фундамент для майбутнього дорослого життя. Крім того, емоційне напруження та тривожність, спричинені труднощами організації освітнього процесу та невизначеності, відчувають також їхні батьки та викладачів.

Отже, щоб сприяти вирішенню цих чинників, у межах проєкту «Mental Labs» ми організуємо серії безкоштовних тренінгів, воркшопів, супервізійних зустрічей, як для дітей та підлітків, так і для їхніх батьків та викладачів.

Більше інформації про розклад занять та старт набору учасників уже зовсім скоро буде анонсовано на наших сторінках у соціальних мережах.

Проєкт «Mental Labs» реалізує Ліцей «Educator» завдяки підтримці від федеральної компанії GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Підписатися