Як відбувається навчальний процес в молодшій школі під час повітряної тривоги?

  • Одразу після оповіщення в гучномовці: «Увага! Повітряна тривога», всі учні у супроводі вчителів та тьюторів організовано прямують до укриття. Цей процес займає 2-3 хвилини.
  • Необхідні речі, такі як канцелярія, настільні ігри, пляшечки для води тощо, вже чекають в укритті. Діти з собою беруть тільки підручник та зошит.
  • У нашому сховищі організований простір для кожного класу. Окремий стіл або парти – для навчання, килимок з пуфами та іграшками – для відпочинку.
  • Урок продовжується з того місця, на якому він зупинився.
  • В укритті є Wi-Fi, що дає змогу проводити уроки онлайн та використовувати необхідні наочні матеріали для якісного засвоєння знань.
  • Гарна шумоізоляція дозволяє не відволікатися від уроку на те, що відбувається ззовні.
  • У разі відключення світла, працює резервна лінія на генераторі.

Харчування

Наша кейтерингова компанія «Артишок» турбується про те, щоб наші учні завжди мали змогу поласувати смачними та корисними стравами: всі прийоми їжі проходять згідно з розкладом.
Також в укриття є мікрохвильовка, в якій за необхідності можна розігріти їжу.

Факультативи

Значна частина факультативів адаптована для проведення в укритті. Заняття проводяться за розкладом. Якщо факультатив не підлягає проведенню в укритті, то дітям пропонується альтернатива.

Свята та урочисті заходи

Всі наші заходи ми плануємо так, щоб вони були гнучкими до зовнішніх обставин та маємо план В на випадок тривоги.

Безпека дітей – один з наших пріоритетів в організації навчання в цьому навчальному році. Однак не менш важлива та академічна складова.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб всупереч всім негараздам, наші учні отримували якісні знання, а їх дозвілля було цікавим та різноманітним.

Дякуємо, що Ви з нами! ❤️

Підписатися