Підбиваємо підсумки Inspiration Cafe в Києві

− Проведено близько 1920 групових занять зі шкільних предметів.

− Організовано близько 40 спортивних заходів із залученням 60-70 дітей у кожному

− Проведено індивідуальну та групову роботу психологів з дітьми та дорослими: близько 56 сімей відвідали групи психологічного супроводу, близько 500 дітей хоча б один раз відвідали групові психологічні заняття (Психологічне коло), 29 дітей пройшли 2-3 індивідуальні заняття з психологами.

− Проведено 3 лекції для старшокласників з надання першої медичної допомоги, в яких залучено 62 особи.

− Було організовано 11 вебінарів із загальним охопленням 7 127 учасників.

− Проведено 78 проєктних тренінгів.

− 260 учнів пройшли профорієнтаційні тренінги та отримали консультації щодо продовження навчання та розвитку soft-skills.

У сучасних реаліях освіта набуває особливого значення. Нині це велика розкіш, адже багато дітей України через війну втратили можливість навчатися в рідних закладах. Наші освітяни прекрасно розуміють важливість і цінність своєчасного та якісного здобуття знань і навичок. Це й обумовило потребу створення осередку для дітей-переселенців, де в безпечних умовах вони змогли б надолужити пропущений навчальний матеріал, одержати психологічну підтримку, розкрити свій потенціал. Таким середовищем став освітній хаб «Inspiration cafe» в Києві, ініційований ліцеєм «Educator» завдяки локальній субсидії від федеральної компанії «GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine» за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Підписатися