Підсумки навчального року в ліцеї Educator

Закінчився ще один навчальний рік в ліцеї Educator. Дорогі наші випускники, ми бажаємо вам, йдучи по життєвому шляху, пам’ятати, любити та зберігати теплі шкільні роки у пам’яті!
Нехай обрана вами діяльність зробить вас шанованими та гідними професіоналами улюбленої справи!

В цьому році в нас було багато перемог:

🔸 Впровадження програми подвійного диплома.
Ліцей з серпня співпрацює з Arisona State University за програмою Dual Diploma. Учні мають можливість вивчати профільні курси та отримати американський державний атестат про середню освіту.

🔸 Участь учнів з наукового клубу у двох наукових конференціях: 88-ій Міжнародній науковій конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» та Х Міжнародній науково-практичній конференції «Хімія та сучасні технології».

🔸 Цього року ми підготували до вступу закордон 15 дітей з українських родин, більшість з яких отримали стипендії.

🔸 Відкриття освітнього хабу «Inspiration cafe» в м. Ужгород для дітей-переселенців.

🔸 Відкриття в Києві на Осокорках літньої школи повного для учнів 1-11 класів.Діти із задоволенням повернулися до очного, цікавого та ефективного навчання.

🔸 Відкриття кампуса з проживанням в Румунії, для учнів 5-11 класів. Навчання здійснюється за українською програмою, що надає можливість отримати офіційні документи про освіту; ключові предмети — математика та англійська (за міжнародними програмами); супроводжується навчання персональним освітнім менеджером та ефективною системою зворотнього зв’язку для батьків.До першої зміни в кампусі долучились 40 учнів.

🔸 Перемога проєктів Парламенту на Громадському бюджеті, створення переходу на Позняках за ініціативи парламенту.

🔸 Бронзова медаль у міжнародному екологічному конкурсі Genius Olympiad.
GENIUS Olympiad – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада Геніїв, це міжнародний конкурс шкільних проєктів з екологічних питань.

🔸Два перших місця та друге місце на міському етапі конкурсу-захисту МАН в секції «хімія» та третє місце в секції «валеологія», перше місце на районному етапі в секції «ІТ» та третє місце — «біологія», чотири призових місця на міському етапі в секціях «Українська мова та література» та «Історія України».

🔸Організовані заходи: «День туризму в ліцеї», «День Миру», «Ted Talks Educator», проведення чотирьох дебатних турнірів за сюжетами «Аліси в країні див» та «Гаррі Поттера», підготовка заходів міського та Всеукраїнського рівня до дня числа «Пі», традиційні святкування «Андріївських вечорниць», «Поезія наосліп». Залучили учнів до театральних вистав, зокрема, відбулася прем‘єра п‘єси «Любов» та провели веселі вертепи, локальні заходи до «Дня рідної мови». Проводили тематичні локаційні заходи англійською мовою: «найстрашніша історія на Хелловін», «День смайла», «Майстер-шеф».

🔸 Ліцей став партнером та єдиною в Україні школою, яка є приймаючим закладом міжнародного іспиту Duolingo English Test (DET)

🔸Організували шкільну олімпіаду з англійської мови, визначили переможців та приєднались до міської олімпіади.

🔸Учні ліцею взяли участь в міжнародній онлайн олімпіаді «Best in English», троє учнів увійшли в топ-10 серед українців.

🔸 Запустили та реалізували новий формат «Проєктного року»:В рамках проєктної роботи були організовані зустрічі з представниками мережі YEAs. До учнів завітали такі спікери: Антоніна та Олексій Кролівець, Євгенія Аратовська, Роман Муха, Руфат Раімов, Поліна Горбоконь, Михайло Городецький, Анабель Рамірес, Надія Антонюк, Ольга Юрченко, Олег Оксюк, Ігор та Марина Фостенко. В цьому році учні працювали над проєктами, які будуть спрямовані на відбудову України після війни.

🔸Впровадження STEM в освітній процес, проведення лабораторних робіт в Майнкрафті.

🔸Створення та запуск власного нового курсу Science для 5-6 класів.

Але наша найголовніша перемога ще попереду! 🇺🇦

Команда ліцею продовжує виконувати свою основну місію — навчати та розвивати наших учнів. За ними наше майбутнє!
Все буде Україна!

Підписатися