Дайджест перемог ліцею Educator

🔸 До нас завітала українська дитяча письменниця — Валентина Вздульська, співавторка книги «Дивовижні особистості, які змінили ХХ ст»

Видання про 20 дивовижних хлопців і 20 дивовижних дівчат не лише розповідає про життя і досягнення видатних особистостей, а й надихає сучасних читачів на власні винаходи й спонукає до висновків. Кожна дитина знайшла в книзі свого фаворита.

🔸 Викладачка математики Андріяна Плакош презентувала в ГО «Освіторія» результати дослідження «Розвиток математичної грамотності в Україні та світі», написану в співавторстві з експертом Українського Інституту Майбутнього, Миколою Скибою.

🔸 З нагоди святкування Дня української писемності та мови учні ліцею змогли зануритися у світ прекрасного поетичного слова та захоплюючої драматургії, відвідавши захід  «Поезія наосліп» і переглянувши виставу-абсурд «Любов» (Ю.Іздрика). Водночас два дебюти: поетичні читання наосліп та перша вистава театру «Educator». 

«Коли я зняла свою стрічку з очей, вона була вщент мокрою», — ділиться своїми враженнями директорка ліцею, Євгенія Тихонова.

Наші учні — надзвичайно талановиті й харизматичні актори й декламатори! Нам є ким пишатися! 

🔸 Наші учениці Бондар Ксюша та Антонюк Саша виступили з доповідями на Х Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Хімія та сучасні технології». 

Викладачі уже хвалили роботу Саші, для неї це був перший виступ на такому рівні. 

🔸 Учні 6 класу організували активність «Тиждень виконаних бажань». У рамках цієї події були проведені такі активності:

  • разом зі своїм класом та тьютором діти писали свої найзаповітніші бажання на кольорових листочках та прикріпляли їх до всешкільного дерева бажань;
  • після цього з тьютором та однокласниками вигадували власний ритуал для здійснення найзаповітніших бажань;
  • записали 3 невеличкі бажання (свої чи своїх близьких) та виконували їх протягом тижня.

🔸 Парламент ліцею на Лівобережній працював над проєктом «Трагедія Голодомору: родинні та територіальні зв’язки».

📌 Голодомор — акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932—1933 роках шляхом створення штучного масового голоду.

Діти вдома розпитували про те, що в їх родинах пам’ятають про Голодомор. Після цього кожна дитина зможе нанести на мапу населений пункт, ім’я певної людини чи прізвище родини, які постраждали під час голоду.

Підписатися