Дайджест перемог перших тижнів навчального року в ліцеї Educator

Третій навчальний тиждень добігає кінця і ми радо ділимося всіма новинами: 

 • Стартувала робота ліцеїстів над науковими проєктами на базі кафедри харчової хімії НУХТ.
 • Виїзний урок 9 класів в музеї Книги та друкарства України. Наші учні мали можливість познайомитись зі стародруками 15-16 століття під час майстер-класу та здійснити експертну оцінку давніх книг.
 • Презентація проєктного семестру. Цього року до нас долучилася партнерська організація Cactus, тренери з якої будуть допомагати нашим командам та ділитимуться інструментами, що допоможуть учням втілити свої ідеї в життя. 
  Cactus — це неприбуткова неурядова громадська організація, яка прагне навчити молодь України проєктному дизайну, громадській відповідальності, правам людини та комунікації.
 • Виїзний урок української літератури в Національному музеї художньої літератури й Меморіальному будинку-музеї П. Тичини. Учні прослухали захопливі лекції науковців, доторкнулися до речей, які оточували митців. Проходили тими кімнатами, де творилася велика література!
 • 24 вересня у стінах нашого ліцею відбудеться надзвичайно цікава та чарівна подія. А чарівною вона буде тому, що цей захід присвячено «Алісі в Країні Чудес».
  Вперше ліцей Educator проводить науково-популярний дебатний турнір у форматі офлайн. Учасниками стануть команди Малої академії наук, Britannica school та школи NewTone. Базуючись на знаннях із хімії, біології, фізики та географії, учасники спробують розкрити таємниці Льюїса Керолла та створеного ним Дивосвіту.
 • Учні 10-11 класу збірної команди Осокорків та Лівобережної під керівництвом викладачки математики пані Олександри Хохлюк беруть участь в олімпіаді «Математичний Занзібар» на базі механіко-математичного факультету Київського національного університету.
 • Виїзний урок учнів 8-х класів в музеї Тараса Шевченка.
  Діти продовжили знайомитися з життям і діяльністю поета. Історія сягала від дитячих років, викупу з кріпацтва, навчання в Петербурзькій академії мистецтв, аж до заслання та останніх років життя в Петербурзі. Учні відкрили для себе не лише Шевченка-поета, а й Шевченка-художника, особистість та громадського діяча.

Підписатися