Програма подвійних дипломів для учнів ліцею Educator

Минулої осені ми стали партнерами школи Canadian Ontario Secondary School, завдяки чому наші учні мають можливість вивчати профільні курси за канадською програмою та отримати канадський державний атестат про середню освіту.

Цього року ми запроваджуємо програму подвійних дипломів США!
Educator разом з освітньою агенцією DEC має можливість залучення учнів до американських освітніх програм при Arizona State University.

Arizona State University (ASU) — є провідним навчальним закладом США, який є одним з 5 найбільш інноваційних університетів світу за рейтингом WURI 2021. Учні мають змогу брати курси американської шкільної програми та університетські курси ASU, кредити за які можуть бути автоматично зараховані при вступі до університету.

Серед предметів можна брати шкільні курси (з викладачами університетів), які допомогли б у підготовці та написанні SAT чи розвитку інших навичок:
⠀⁃ English
⠀⁃ Calculus
⠀⁃ Cinematography/Video Production
⠀⁃ Digital Photography
⠀⁃ Entrepreneurship
⠀⁃ Creative Writing

Або університетські предмети, які зараховуються у транскрипті:
⠀⁃ Elements of Interpersonal Communication
⠀⁃ History of Photography
⠀⁃ Communication in Business and the Professions
⠀⁃ Introduction to Digital Culture
⠀⁃ Art in My World
⠀⁃ Introduction to Human Communication
⠀⁃ Media and Culture
⠀⁃ Media and Society
⠀⁃ Media Issues in American Pop Culture
⠀⁃ Media Research Methods

Навчання відбувається онлайн, на спеціалізованій платформі, проте частка контакту з викладачем (на лекціях, під час дискусій та зворотнього зв’язку) складає 70% навчального процесу.

Також, університет надає Learning Success Coach кожному учню, для супроводу навчання та підтримки учня. Крім того, в учасників програми є можливість долучитись до позакласних клубів за інтересами.

Це можливість отримати знання від викладачів одного з топових університетів США та економія часу і грошей при подальшому вступі.

Підписатися