Чому батьки можуть навчитися у дітей?

Дорослі вчать дітей різним правилам і нормам, але забувають про те, що є щось, чого вони самі можуть навчитися у дітей. Поспостерігайте за своєю дитиною, і ви зрозумієте, як багато яскравих емоцій може увійти у ваше життя.

Чому ми можемо навчитися у дітей?

ДИТЯЧА ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ

Для дітей зацікавленість — це норма. Вони прагнуть дізнатися якомога більше фактів про світ, в якому живуть, про навколишні предмети та, звичайно, про людей. Природно, що діти ростуть і розвиваються. Однак вони не втрачають свою здатність запам’ятовувати та вбирати величезну кількість інформації. Такий метод дуже стане в пригоді в підприємництві. Тому так важливо вчитись цьому у дітей. Тоді ви будете рости, придумувати нові ідеї.

РАДІСТЬ ДРІБНИЦЯМ

Діти можуть радіти дрібницям. Це може бути просто смачне морозиво, але дитина обов’язково посміхнеться з цього приводу. А ще малюки вміють бачити прекрасне в буденному.

ЗДАТНІСТЬ ШВИДКО ПЕРЕМИКАТИСЯ З НЕГАТИВУ НА ПОЗИТИВ

Діти вміють швидко перемикатися з негативу на позитив і забувати невдачі. Малюки не будуть копатися в собі, розмірковуючи, в чому причина неприємностей. Вони просто забудуть і підуть далі.

РАДІТИ ПРОСТИМ РЕЧАМ

Наші діти, підростаючи, починають відкривати для себе світ. Вони радіють самим звичайним і повсякденним явищам.

Ми допомагаємо малюкам побачити красу навколишнього світу, але отримуємо не менше позитивних емоцій, ніж вони.

ЗДІЙСНЮВАТИ ВІДКРИТТЯ

Діти щодня відкривають щось нове для себе. Виявляється, сіль розчиняється у воді, а пісок ніяк не хоче.

Завдяки цьому ми, дорослі, несподівано для самих себе знаходимо щось нове в давно знайомих речах.

Виховати дитину правильно — одна з найважливіших функцій батьків. Але виховувати дитину, виховуючи себе — куди більш значне і чудове заняття.

Психолог, тьютор Катерина Сердюк

Підписатися