ЗНО-2020: 7 порад для ефективної підготовки

 1. Обери свій шлях

Складання ЗНО потрібно перш за все для вступу до ЗВО України. Для того, щоб обрати вищий навчальний заклад своєї мрії, потрібно одразу зрозуміти, чого ви прагнете насправді. Обравши університет та спеціальність, ви легко визначитеся з переліком предметів ЗНО, адже інформацію про необхідні сертифікати завжди публікують на офіційній сторінці вишу. Важливо не забути поцікавитися, який прохідний бал для вступу, а потім правильно поставити собі мету щодо результатів ЗНО.

 1. Ретельно ознайомтесь із програмами предметів, які плануєш складати на ЗНО.

Програма кожного курсу повинна відповідати рекомендованій програмі підготовки до ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти. В освітній студії “Educator” навчальні курси побудовані за рекомендаціями МОН, але якщо ви готуєтесь до одного з предметів самостійно слідкуйте за тим, щоб теми та їх наповнення відповідали програмі

 1. Обов’язково ознайомтесь із усіма вимогами, правилами та особливостями складання ЗНО.

В час підготовки до ЗНО радимо щомісяця моніторити та слідкувати за інформацією на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Ви повинні орієнтуватись в датах реєстрації до ЗНО, пробних тестуванях, правилам складанням тестів. Вся офіційна інформація міститься саме на сайті УЦОЯО.

 1.  Формат навчання

Готуватись до ЗНО зазвичай можна в різних форматах: самостійно, індивідуально із репетитором або в групі. Ми рекомендуємо готуватись до іспитів у міні-группі із професіональним викладачем. В такому форматі викладач може використовувати різноманітні інтерактивні методики та навчальні техніки не втрачаючи при цьому індивідуального підходу до кожного учня.

 1. Пам’ятай про систематичність навчання

Для високого результату починати підготовку до ЗНО потрібно мінімум на початку навчального року, в серпні/вересні (не за місяць до іспитів). Сплануйте свій графік таким чином, щоб ви приділяли увагу кожному предмету двічі на тиждень. На наших курсах учні займаються по 2 години з кожного предмету щотижня. Для кращого планування часу, використовуйте техніки тайм-менеджменту.

 1. Крок до успіху — ідеальний конспект.

Коли ти готуєшся до свого першого важливого іспиту, такого як ЗНО, то навички створення лаконічного та інформативного конспекту максимально необхідні. Працюйте в зошитах А4, обов’язково навчіться виділяти головне (в підручниках і в конспекті), візуалізуйте матеріали (створюйте ментальні схеми та конспекти-ейдоси, застосовуйте техніку скетчноутінгу).

 

 1. Готуватись до ЗНО можно не тільки за підручниками та збірками. Не забувайте й про інші способи отримування інформації:
  1) Відео-курси на Youtube (наприклад: EdEra, Prometeus, Цікава наука)
  2) Онлайн тести (EdEra, zno.osvita.ua)Обговорюйте із однокласниками та друзями вивчену тему, або займатесь репетитерством. Це максимально круто систематизує всі ваші знання і допоможе зрозуміти яка тема дається вам важче і що потрібно повторити.

   

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *