ЗНО з математики: Топ-5 порад для підготовки

 

Кожен рік випускники складають фінальні іспити у формі ЗНО та ДПА. Математика, на думку учнів, є одним з найважчих предметів на вибір. Проте, якщо правильно розставити пріорітети, розподілити час та скласти план дій Ви обов‘язково успішно складете ЗНО і вступите до омріяного ЗВО.

Пропонуємо декілька порад, які допоможуть Вам у підготовці до ЗНО з математики:

 Поставити мету — бажаний бал
Перш ніж починати розв‘язувати рівняння, нерівності та їх системи, проаналізуйте, чого саме Ви прагнете, яка перед Вами ціль та, що Ви готові зробити заради неї.

Оцінити «фронт робіт»
В математиці головне зрозуміти, що осягнути матеріал, передбачений програмою, абсолютно реально! Роздрукуйте собі програму ЗНО з математики, продивіться винесені теми на тест. Прорахуйте (можливо, у відсотковому співвідношенні), якою частиною Ви вже володієте.

Тайм-менеджмент стане у нагоді
Визначивши слабкі місця, об‘єктивно оцініть скільки часу на тиждень треба приділити математиці, звертаючи увагу на матеріал, який проходили в молодших класах.

Беріть інформацію у кожного, хто може її надати
Відповідальність за результат лише Ваша! Жоден вчитель, репетитор або мама з татом не зможуть скласти тест за Вас. Уважно слухайте на уроках, розбирайтесь з матеріалом самостійно та обов‘язково задавайте запитання, щоб Ви були впевнені у своїх знаннях.

Почніть з геометрії
Геометрія складається з двох частин: планіметрія та стереометрія. Планіметрія — програма 7-9 класів, її треба обов‘язково поновити в пам‘яті (або вивчити з початку), адже переходити до стереометрії не має сенсу (стереометрія повністю базується на планімерії).

Євгенія Сердечна, викладач освітньої студії Educator

Підписатися