Чому математика важлива в повсякденному житті? 

Математика в повсякденному житті цікавіша та важливіша, ніж ми собі уявляємо! Велика кількість навичок, отриманих на шкільних заняттях, може стати надійним союзником у дорослому віці та зробити ваше життя більш обґрунтованим та ефективним.

Шкільні уроки допомагають розвивати логічне мислення та раціональний підхід до прийняття рішень у різних сферах життя. Навички аналізу даних і статистики, які здобуваються в школі, стануть у пригоді при вирішенні різних завдань: від вибору автомобіля, планування відпустки, приготування страв до розрахунків бюджету будь-якої складності. 

Які методи використовуються в ліцеї «Educator», щоб зацікавити дітей та показати важливість вивчення предмета:

1) Розвʼязування задач із реального життя: вирішення математичних завдань, які беруться зі справжніх ситуацій: наприклад, розрахунок вартості енергії вдома або оптимальний маршрут подорожі.

2) Проведення різноманітних практичних та проєктних занять: наприклад, із порівнянням та розрахунками прибутковості вкладень грошей в банк під відсотки чи встановленням сонячних батарей удома. 

3) Інтерактивне навчання через віртуальні інструменти, які роблять уроки цікавішими та доступними для учнів.

Гармонійне поєднання різноманітних методик, технологій та індивідуального підходу сприяє не лише фіксуванню програмового матеріалу, а й формуванню в учнів актуальних нині компетентностей та навичок.

Інна Бондар, викладачка математики в ліцеї «Educator»

Підписатися