Організація шкільного парламенту

Організація шкільного парламенту — це горнило майбутніх лідерів, які сьогодні починають робити шкільне та громадське середовище кращим, а вже завтра будуть справжніми державотворцями.

Парламент ліцею «Educator» складається з декількох департаментів: інформаційний, культурний та реформаційний.

Цьогоріч парламентери активно займаються впровадженням програми менторства між старшими та молодшими класами, запуском «Школи Учнівського Самоврядування», набуттям зв’язків з іншими навчальними закладами задля організації спільних проєктів, участю в зовнішніх проєктах. 

Однією з цілей парламенту в цьому році є розширення взаємодії кожного учня з життям школи, саме тому за ініціативи парламентарів у першому семестрі було організовано низку розважальних та навчальних заходів: святкування Хелловіну, благодійні збори та ярмарки на підтримку ЗСУ на обох локація ліцею, перегони на іграшкових авто, вечір ігор, тенісний турнір, день американської їжі, тематичні тижні, участь у державотворчому форумі «Софія Київська», участь в моделі ООН у Європейському колегіумі, день професій та учнівського самоврядування, тиждень спорту на локації Нивки, організація конкурсу «Розсміши вчителя». 

Зусилля та ініціативність учнів є прикладом того, як активна участь у шкільному парламенті може сприяти розвитку лідерських якостей та формуванню відповідальності перед громадою. Їхні заходи та проєкти сприяють змінам у шкільному середовищі. Парламент ліцею стає майданчиком для навчання та розвитку майбутніх лідерів, які здатні внести значний вклад у поліпшення життя спільноти та суспільства.

Підписатися