Команда «Educator» представляла Україну на Helsinki Education Week

Наша команда повернулась із Helsinki Education Week, де представляла досвід ліцею.

Гельсінський тиждень освіти – це тижневе свято для навчання всіх тих, хто цікавиться сферою освіти. Цьогоріч подія проходила з 30 жовтня по 3 листопада 2023 року. Тиждень заходів був організований у співпраці з HundrED. 

За 5 днів команда відвідала:

  • майстеркласи в рамках безпосередньо тижня освіти;
  • освітній хаб EdTech Estonia;
  • HundrED Global Collection 2024 Launch;
  • приватний офіс партнерств при Omnia — національному центрі професійно-технічної освіти;
  • The Institute of Adult Education (IAE);
  • Центральну бібліотеку Гельсінкі Oodi;
  • заклад професійно-технічної освіти для людей із особливими освітніми потребами «Live-säätiö», а також узяла участь у тренінгу з дизайн-мислення від співзасновниці LUMO Education Кайсу Хельмінен.

Така наповнена програма дала змогу нашій команді детальніше зануритись у фінську системи освіти, на основі якої була створена НУШ. Також нам вдалось поділитись досвідом ліцею щодо індивідуальної траєкторії розвитку дитини та особливостей тьюторського супроводу в час війни та кризових умовах. 

Під час презентації української делегації ділилась досвідом ліцейних учителів наша академічна директорка Анастасія Сивак:
«Наша місія – всебічне зростання України. Ми керуємося такими цінностями, як індивідуальність, цілісна освіта, професіоналізм, громада та партнерство. Ми прагнемо підтримувати якість освіти та рівні можливості для дітей. Українська освіта розвивається, акцентуючи увагу на історії, культурі та громадянській активності. Ми співпрацюємо задля підтримки психічного благополуччя дітей, реалізуючи різноманітні проєкти та приділяючи їм особисту увагу».

Керівниця онлайн-юніту Богдана Смагіна та заступниця керівниці Катерина Молодик також обмінялись з міжнародними партнерами дієвими інструментами впровадження дистанційного навчання та підтримки учнів. 

СЕО ліцею Ірина Бордусенко додає:
«У Фінляндії освіта — це справжній ресурс для розвитку суспільства. Відвідуючи цю країну, я була вражена підходом до освіти, спрямованим на створення динамічних, креативних та самостійних особистостей. Це модель, якої багато інших країн можуть навчитися і надихнутися». 

Виступ нашої команди викликав зацікавлення та щиру підтримку міжнародних делегацій, тому сподіваємось на подальше партнерство та взаємодію, яка буде вдалою та корисною для наших учнів та вчителів.

Підписатися