Знайомство з командою: Яніна Куць

1. Розкажіть, будь ласка, трохи про себе.

Мій шлях в освіті розпочався на початку 2018 року. Після того як я вже отримала першу вищу освіту за спеціальною «Фінанси й кредит», також встигла попрацювати фінансовим консультантом та побути аспіранткою й навіть спробувати себе у ролі викладача. 

Перший освітній проєкт, до якого я долучилася, це був серйозний виклик для мене, адже багато задач довелося вирішувала вперше. Щоденно я дуже багато навчалася, але не теоретично, а саме практично. Тут я вже відразу зрозуміла, що багато стереотипних моделей навчання дітей взагалі не працює, свідомо переоцінила розуміння та наповнення слова «школа».

Відчула та побачила реальні потреби дітей та вчителів. 

Цей проєкт дав мені можливість свідомо прийняти рішення продовжувати працювати в освіті та наповнювати школи новими сенсами, запроваджувати нову культура в освітніх закладах,  любити та поважати дітей, показувати на власному прикладі, як можна змінювати світ на краще!

Зараз я вже маю у своєму арсеналі 5 потужних освітніх проєктів, якими пишаюсь та дякую «випадковостям», що змогла бути корисною для них♥️

2. Як ви продовжуєте свій власний професійний розвиток?

Я люблю вчитися! І вже довгий час для мене саморозвиток є класною звичкою. Мені подобається читати книги щодо дитячої психології та менеджменту. Також я постійно в пошуках цікавих подкастів, інтервʼю та статей на тему сучасної освіти, її викликів та адаптації до нових реалій. Зокрема слід зазначити, що будучи керівником та лідером команди, твоє особисте навчання стає безперервним процесом.

3. Які підходи ви використовуєте для розвитку особистісних та академічних навичок учнів?

1) Уміти чути, відчувати та направляти дітей. 

2) Забрати страх і додати інтерес для того, щоб перетворити навчання в задоволення!

3) Робити все через повагу та любов до дітей, до кожного з них! 

4) Вірити в кожного та підтримувати. 

Особисто для мене навчання дитини в школі це завжди не лише про уроки, перерви, контрольні та підручники і т.д. Це більше про життя, яке вони проживають тут і зараз! Це більше про те, що вони відчувають, які перешкоди долають, які цілі ставлять перед собою, які захоплення виявляють, які перемоги здобувають та якими особистостями стають. 

Я глибоко переконана, що сучасна школа має давати знання про життя і для життя наших дітей.

Підписатися